Результати марафону Рівненська сотка "Рівно100"

Результати марафону Рівненська сотка "Рівно100"

50 кілометрів - 50 км

id Ім'я / Прізвище Нік С Місто Команда Вік Велосипед Дистанція Старт КП1 Час до КП1 Фініш Загальний час Стать Статус
id Ім'я / Прізвище Нік С Місто Команда Рік нар. Велосипед Дистанція Старт КП1 Час до КП1 Фініш Загальний час Стать Статус
1414 259 Віталій Кожемякін DieDesu Чоловік Рівне Binary 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 14:52:11 3:43:03 1 True
1423 517 Станіслав Шмарчук Чоловік Рівне DATA 3
40-49 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF DNF 1 True
1493 280 Юрій Лецкалюк Андрій Чоловік Рівне 3
40-49 років
MTB 27.5 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF DNF 1 True
1189 513 Ігор Коваль Чоловік Рівне 0
до 18 років
MTB 27.5 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1348 511 Андрій Рязанов Andrewriazanov Чоловік Рівне DATA 3
40-49 років
Гібриди 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1349 503 Роман Шинкарьов $pr!te Чоловік Рівне DATA 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1363 504 Василь Дякевич Чоловік Рівне 3
40-49 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1364 505 Даниїл Антонюк DaniilAntoniuk Чоловік Рівне 0
до 18 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1366 506 Марина Бєляєва Mara Жінка Київ 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 0 True
1368 507 Володимир Бєляєв Belya Чоловік Київ 3
40-49 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1381 508 Антон Цвігун LoveMyDaughter Чоловік Рівне Epsilon 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1388 509 Михайло Жовнач mzhovnach Чоловік Рівне Binary 2
30-39 років
MTB 27.5 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1396 520 Олександр Дякевич Чоловік Рівне Epsilon 1
18-29 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1399 501 Сергій Манько Чоловік Рівне Epsilon 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км DNS DNS DNS 1 True
1404 502 Олександр Дащук Чоловік Рівне Binary 2
30-39 років
Гібриди 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1410 522 Юрій Оксенюк Oks Чоловік Рівне DATA 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1413 518 Сергій Стрелець lOGIST Чоловік Рівне EPSILON 2
30-39 років
Гібриди 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1416 510 Володимир Строюк Vovaska Чоловік Рівне 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1425 519 Ігор Морозов Чоловік Рівне Epsilon 3
40-49 років
Туринги 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1430 512 Дмитро Макеенко Чоловік Рівне МандРівне 2
30-39 років
MTB 27.5 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1434 525 Антон Остапов Чоловік Вараш 0
до 18 років
Фетбайк 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1451 514 Алла Мостенчук Жінка Рівне 1
18-29 років
Гібриди 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 0 True
1456 521 Володимир Горбатюк Wolgor Чоловік Рівне 3
40-49 років
MTB 29ers 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1465 515 Олег Дячук doks Чоловік Рівне Bobiki Team 2
30-39 років
MTB 26 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 1 True
1466 516 Дар'я Дячук Жінка Рівне 2
30-39 років
Гібриди 50 кілометрів - 50 км 11:09:08 DNF 0 True

Cтатистика


Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Григорій Бецан Чоловік Рівне 2001 9:03:16 1
2 Назар Лазарчук Немо Чоловік Рівне Кобра 2003 6:13:32 1
3 Віктор Марчук Вітяй Чоловік Рівне Кобра 2003 6:12:40 1
4 Рупчева Євгенія Zhenia Жінка Рівне 1 2005 5:51:16 0
5 Микола Голуб UaKola Чоловік Рівне Теніс 2005 5:46:07 1
6 Роман Бурачинський Чоловік Колоденка МандРівне 2003 4:49:04 1
7 Олександр Зайдель vassabi Чоловік Рівне Теніс 2003 4:41:52 1
8 Владислав Грушецький Vlad Чоловік Луцьк MetrDoor team Luck 2005 3:31:20 1
9 Ігор Коваль Чоловік Рівне 2002 DNF 1
10 Роман Малімон Mon Чоловік Рівне Klabik 2004 DNF 1
11 Даниїл Антонюк DaniilAntoniuk Чоловік Рівне 2004 DNF 1
12 Антон Остапов Чоловік Вараш 2001 DNF 1

Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Світлана Січкар Жінка Рівне 1989 9:31:44 0
2 Вадим Паламарчук VADOS Чоловік Нетішин 1992 9:25:05 1
3 Тетяна Паламарчук Tetiana Жінка Нетішин 1993 9:24:47 0
4 Любов Бецан Жінка Рівне 1994 9:15:00 0
5 Альбіна Лупинос Жінка Київ 1994 9:04:11 0
6 Сергій Бецан Чоловік Рівне 1993 9:03:21 1
7 Олексій Стремецький Чоловік Київ 1993 9:03:21 1
8 Вікторія Поврозник Жінка Рівне 1990 8:03:52 0
9 Ірина Масалова Maggotka Жінка Рівне ВІД&Ко 1990 7:29:33 0
10 Олександр Пітель Чоловік Здолбунів 1991 7:19:21 1
11 Назарій Демчук Чоловік Здолбунів 1989 7:12:14 1
12 Сергій Мініч Чоловік Клевань 2000 7:10:12 1
13 Назар Васильчук NaVas Чоловік Здолбунів 1992 6:57:48 1
14 Богдан Хвещук Reich Чоловік Рівне 1996 6:55:44 1
15 Ольга Кожановська Helga Жінка Рівне 1992 6:55:37 0
16 Юрій Захаров Blitzkrieg Чоловік Рівне ГНЕ 1990 6:52:28 1
17 Самсон Олександр Чоловік Рівне 1992 6:41:50 1
18 Віктор Підгрушний Viktor Чоловік Рівне 1997 6:38:31 1
19 Володимир Кундруцков Чоловік Рівне 1992 6:37:27 1
20 Дар'я Рахман Daria Жінка Костопіль 1995 6:29:19 0
21 Віктор Злобін maz1la Чоловік Рівне 1991 6:20:56 1
22 Віктор Журавель Чоловік Рівне 2000 6:18:59 1
23 Владислав Середа Vladislav19 Чоловік Рівне 2000 6:16:46 1
24 Дмитро Ярмолін dimajarm Чоловік Біла Криниця 1991 6:14:37 1
25 Андрій Шмендрук Чоловік Рівне 1990 6:09:13 1
26 Саша Фомінков sanriv007 Чоловік Рівне 0077 1991 6:07:31 1
27 Ріта Фомінков margooncovka Жінка Рівне 0077 1993 6:07:29 0
28 Олесандр Гаврльчик Чоловік Рівне 1996 5:56:34 1
29 ТЕТЯНА ХАРЛАШКІНА Tata Жінка Київ Наша Епоха 2000 5:56:01 0
30 Володимир Каленик Vofffka2296 Чоловік Рівне 1996 5:55:46 1
31 Дмитрій Мошковський TheColdStar Чоловік Рівне 2000 5:55:03 1
32 Вадим Зензелюк Чоловік Рівне 2000 5:51:57 1
33 Богдан Шидловський Bosh Чоловік Здолбунів 1992 5:48:44 1
34 Ріфат Рахман Riff.RR Чоловік Костопіль 1994 5:45:04 1
35 Орест Свєнтозельський Saintmember Чоловік Рівне Amators 1992 5:38:01 1
36 Иван Кожановский Кожановский Чоловік Рівне 1992 5:34:53 1
37 Marian Bobalik Harlamov Чоловік Івано-Франківськ Franko Bicycle Club 1995 5:27:17 1
38 Роман Дубинець Дуб Чоловік Костопіль Restart Life 1995 5:25:06 1
39 Микола Михалюк Чоловік Рівне 1995 5:22:25 1
40 Михайло Андрушків mTF Чоловік Рівне 1990 5:18:27 1
41 Олександр Ільчук Чоловік Рівне 1990 5:17:08 1
42 Роман Романюк Романюк Чоловік Рівне 1994 5:13:26 1
43 Олександр Чижаківський Smoove2312 Чоловік Рівне поки не входжу до команди 1990 5:09:56 1
44 Андрій Корж korzhyk Чоловік Рівне 1991 5:09:50 1
45 Олександр Юрицин Чоловік Рівне 1989 5:03:50 1
46 Алла Юхневич Жінка Рівне МандРівне 1992 5:01:29 0
47 Олександр Дерпач Дерпач Чоловік Коростишів А 2000 5:00:53 1
48 Микола Шевчук Коля Чоловік Івано-Франківськ 1991 5:00:44 1
49 Олександр Войтюк alex_k2 Чоловік Рівне МандРівне 1989 4:53:42 1
50 Тарас Халамонік Taras Чоловік Львів Без Команди 1993 4:53:27 1
51 Вадим Примачок Vadya_Top4ik Чоловік Оржів 1998 4:51:04 1
52 Роман Мельник Чоловік Оржів Равлики 2000 4:50:48 1
53 Anton Pshenychnyi tonykoring Чоловік Київ 1990 4:48:58 1
54 Артем Будник Artem Чоловік Рівне 1989 4:48:03 1
55 Євген Косенков Hvyntyk Чоловік Клевань 1995 4:44:30 1
56 Тарас Стельмащук Тарас Чоловік Здолбунів Тарас і Назар 2001 4:40:29 1
57 Володимир Пастушенко Чоловік Вінниця 1990 4:34:02 1
58 Валєра Овдійчук Бродяга Чоловік Оржів 1994 4:34:02 1
59 Aliona Nakonechna Angryice Жінка Вінниця Vinnytsia cycling squad 1996 4:32:03 0
60 Віктор Гожий Чоловік Рівне 1993 4:28:47 1
61 Olena Shykova Жінка Вараш РАЕС team 1992 4:24:47 0
62 Юлія Руднік-Гриньків yusjanja Жінка Вараш Raido 1989 4:23:22 0
63 Арина Алабут Areshek Жінка Київ Наша Эпоха 1997 4:22:10 0
64 Роман Лещишин Чоловік Буськ 1992 4:19:35 1
65 Макс Дворянський LUSUY Чоловік Рівне KMS 1991 4:18:35 1
66 Марина Мельник marymars Жінка Рівне 1995 4:18:30 0
67 Роман Мамадалієв Чоловік Київ Cadence90 1994 4:14:47 1
68 Віра Красуля Жінка Київ Cadence90 1992 4:14:46 0
69 Анастасія Коваль Nana Жінка Київ Kyiv Cycling Team 1991 4:13:15 0
70 Сергій Соколовський Messer18 Чоловік Вінниця אידיאל 1995 4:12:56 1
71 Maryna Kapran Maryna0308 Жінка Дубно Від&Ко 1991 4:08:44 0
72 Володимир Кобель Qveik Чоловік Луцьк 1993 4:07:49 1
73 Андрій Околіт Чоловік Луцьк 1991 4:07:04 1
74 Сергій Щаслив'юк BiBi Чоловік Тесів 2000 4:05:14 1
75 Василь Кондрачук Чоловік Рівне 2000 4:02:07 1
76 Olersandr Prokopenko Прокоп Чоловік Біла Церква 1990 4:01:35 1
77 Катя Франк frankusha Жінка Дніпро́ maryanoff_team 2000 3:49:56 0
78 Назарій Старжинський Benito Чоловік Рівне nazarstarprobiketeam 1996 3:49:47 1
79 Віталій Демидишин Vitah@ Чоловік Вараш РАЕС team 2000 3:49:14 1
80 Михайло Кренц Krents Чоловік Львів 1996 3:46:54 1
81 Дмитро Омелянчук Чоловік Вінниця ВелоЙожики 1994 3:46:53 1
82 Anton Zakrzhevskyi Ringl Чоловік Вінниця JC 1995 3:45:49 1
83 Наталя Тарнавчик-Чугуєвець Жінка Київ Kyiv Cycling Team 1990 3:45:12 0
84 Станіслав Харечко Stanislavskiy Чоловік Вараш 1996 3:41:07 1
85 Vadym Chepiha Чоловік Харків 1990 3:38:08 1
86 Павло Гадзевич Gadzilka Чоловік Вишневе 1989 3:29:50 1
87 Макс Руд MaksRud Чоловік Київ 1995 3:28:43 1
88 Орест Карп'юк Чоловік Дубно 1997 3:22:35 1
89 Степан Матвіїв Steffco Чоловік Буськ Makeba 1990 3:22:11 1
90 Dima Kovalenko FiNT Чоловік Київ Velobazar-Cadence90 1991 3:17:35 1
91 Михайло Хилько Чоловік Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 1990 3:17:33 1
92 Вячеслав Сакович Heitaver / BikeWheelBuilder Чоловік Миколаїв digicom cycling team 1991 3:10:15 1
93 Данило Яремчук Danilos2008 Чоловік Київ 1994 3:07:56 1
94 Петро Миколайчук kLiF Чоловік Сарни 1992 DNF 1
95 Олег Мінько IcedFREELANCER Чоловік Київ еПОХа 1991 DNF 1
96 Олександр Дякевич Чоловік Рівне Epsilon 1997 DNF 1
97 Алла Мостенчук Жінка Рівне 1990 DNF 0

Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Олександр Ушаков Чоловік Київ 1985 8:41:22 1
2 Поврозник Олесь Чоловік Рівне 1988 8:03:52 1
3 Віталій Парфенюк Чоловік Рівне 1979 7:20:24 1
4 Максим Басюк Чоловік Рівне 1980 7:08:25 1
5 Олена Самолюк Жінка Рівне 1981 6:58:01 0
6 Ольга Канкрова Olya_lya Жінка Рівне 1985 6:57:59 0
7 Любов Пастушенко Жінка Рівне 1988 6:57:45 0
8 Роман Пекяріді Роман Чоловік Рівне 1984 6:57:00 1
9 Дмитро Сабітов Sabon Чоловік Рівне 1984 6:56:59 1
10 Олена Вацик Vatsyk Жінка Миколаїв 1983 6:54:19 0
11 Виктория Олейникова Жінка Миколаїв 1988 6:54:18 0
12 Оксана Бойчук Жінка Здолбунів "Астон" 1984 6:48:32 0
13 Роман Олінійчук Чоловік Здолбунів 1984 6:48:30 1
14 Сергій Южаков Чоловік Київ 1981 6:35:55 1
15 Дмитро Скорупський Чоловік Шепетівка 1985 6:35:41 1
16 Олександр Ліненко Чоловік Київ 1989 6:33:33 1
17 Олена Клямар Олена Чоловік Рівне 1981 6:29:37 1
18 Олег Новак Олег Чоловік Клевань 1 1986 6:28:43 1
19 Тарас Теслюк Чоловік Рівне Шипшина 1983 6:22:10 1
20 Євген Куделя Чоловік Рівне 1983 6:21:24 1
21 Вадим Коваль Чоловік Рівне 1985 6:21:23 1
22 Станіслав Поліщук Zigfrid Чоловік Рівне 1986 6:19:36 1
23 Константин Стрижаченко Sikorsky Чоловік Київ Эпоха 1979 6:13:28 1
24 Катерина Верещак Clarita Жінка Київ 1981 6:13:27 0
25 Олександр Сівачук SENDER Чоловік Рівне 1987 6:12:49 1
26 Юлія Кухта ФОП Зленко Жінка Рівне 1988 6:12:16 0
27 Ігор Кухта Ігор Чоловік Рівне 1988 6:12:16 1
28 Олександр Омельчук Chugaister Чоловік Львів Rivelo 1984 6:11:11 1
29 Сергій Бережний Чоловік Рівне 1980 6:06:41 1
30 Ксения Гуменная Жінка Миколаїв 1985 6:04:01 0
31 Ярослав Федченко Janus Чоловік Миколаїв 1987 6:04:01 1
32 Андрій Огінський Чоловік Рівне 1981 5:59:50 1
33 Inna Miroshnichenko Жінка Київ 1985 5:55:39 0
34 Тарас Кулик dark_side Чоловік Рівне 1989 5:55:05 1
35 Oleksii Moroziuk Dno Чоловік Рівне 1989 5:51:54 1
36 Володимир Козаков Чоловік Грушвиця Друга 1985 5:49:33 1
37 Євген Остапович ostev Чоловік Вараш 1980 5:48:00 1
38 Володимир Туровський vov4ukaes Чоловік Рівне Г.Н.Е. 1986 5:47:44 1
39 Сергій Бенчук Чоловік Здолбунів 1980 5:47:21 1
40 Dmytro Demkiv Чоловік Рівне 1981 5:44:04 1
41 Андрій Капран Чоловік Здолбунів 1987 5:41:50 1
42 Денис Фоменко Чоловік Млинів 1989 5:37:23 1
43 Воробйов Сергій Чоловік Здолбунів 1987 5:33:17 1
44 Viktor Polishchuk Чоловік Львів 1981 5:33:16 1
45 Mariia Polishchuk Чоловік Львів 1980 5:33:14 1
46 Ярослав Грабар Yaro Чоловік Рівне 1984 5:33:07 1
47 Сергій Козлюк Чоловік Рівне 1984 5:32:58 1
48 Віктор Боярчук Boydic Чоловік Рівне 1980 5:31:34 1
49 Валерій Шишкін Чоловік Рівне EPSILON 1981 5:28:48 1
50 Віталій Васюков MEDIKaMENT Чоловік Рівне 1987 5:28:11 1
51 Оксана Андрощук Жінка Рівне 1987 5:25:39 0
52 Дмитро Комар xmil Чоловік Рівне 1985 5:20:18 1
53 Катерина Подкур Жінка Київ 1986 5:16:25 0
54 Сергій Левчик s_levchyk Чоловік Рівне 1987 5:15:40 1
55 Віталій Дмитрук Чоловік Рівне 1986 5:15:31 1
56 Олексій Пролубщиков Coach Чоловік Рівне Теніс 1983 5:15:07 1
57 Maks Shvai maxzzz Чоловік Вараш Bananan 1979 5:13:57 1
58 Святослав Яцун Чоловік Рівне 1985 5:13:08 1
59 Сергій Шмендрук Sergii Shmendruk Чоловік Рівне 1988 5:12:52 1
60 Владислав Бойчук Knockout Zone Чоловік Здолбунів "Астон" 1985 5:08:33 1
61 Олександр Гаврик sandroz Чоловік Нетішин 1979 5:05:08 1
62 Наталя Сіденко Жінка Вінниця ВелоЙожики 1980 5:05:07 0
63 Сергій Мушенко Sergyk Чоловік Рівне МандРівне 1988 5:04:58 1
64 Павло Іващенко Ivaschenko Чоловік Шепетівка 1989 5:03:52 1
65 Юрій Савчук Yurko Чоловік Вараш 1982 5:03:46 1
66 Павло Лешук sapolik Чоловік Рівне 1980 5:03:09 1
67 Орест Чугуєвець Чоловік Львів 1989 5:02:14 1
68 Ірина Лисюк Irina Жінка Рівне МандРівне 1987 5:01:29 0
69 Евгений Андрейченко Жека Чоловік Коростишів А 1985 5:00:51 1
70 Микола Федорчук Koka Чоловік Рівне 1988 4:59:09 1
71 Рома Тименецький Kensai Чоловік Рівне МандРівне 1983 4:58:27 1
72 Роман Ткачук Чоловік Вараш 1986 4:58:06 1
73 Оксана Татарінцева Ks Жінка Дубно 1985 4:57:16 0
74 Тетерук Вячеслав poklopv Чоловік Київ 1982 4:57:09 1
75 Віталій Петрашевський Meksika Чоловік Біла Церква 1983 4:56:51 1
76 Олексій Михайлюк Alex Чоловік Рівне 1989 4:54:27 1
77 Сергій Фрайт merl Чоловік Рівне 1981 4:52:34 1
78 Віталій Шепетько vidtaliy Чоловік Рівне Spectrum 1983 4:51:54 1
79 Іван Яцута Чоловік Львів 1983 4:51:20 1
80 Evgeniy Polomarenko Чоловік Київ 1987 4:49:18 1
81 Виктория Бабич Vikki Жінка Київ VeloFamily 1989 4:48:41 0
82 Лісогорський Олександр FoxteR Чоловік Київ 1983 4:48:40 1
83 Володимир Бронський Bronya Чоловік Дубно ВідКо 1985 4:46:40 1
84 Андрій Поляновський Чоловік Київ Трое 1985 4:46:16 1
85 Денис Марченко Parker Чоловік Київ 1989 4:45:48 1
86 Опанащук Іван Van Чоловік Рівне 1986 4:45:11 1
87 Юрий Зимоглядов Пєдаля Чоловік Рівне Rivne Running Club 1985 4:44:15 1
88 Олександра Жебель Саша Жебель Жінка Нетішин 1981 4:41:51 0
89 Олександр Чурилович Zodchy Чоловік Вараш Золота рукавиця 1981 4:41:32 1
90 Віталій Криволапов vitkruv Чоловік Дубно Відко 1982 4:41:29 1
91 Віталій Кравець fen*O*men Чоловік Вараш РЦ-2 1988 4:39:31 1
92 Сергій Сидорчук sv-serg Чоловік Вараш Золота рукавиця 1981 4:39:31 1
93 Дмитро Усик LLIAMAH_rv Чоловік Рівне МандРівне 1984 4:39:02 1
94 Костянтин Янци Чоловік Рівне 1988 4:37:08 1
95 АНАТОЛІЙ ЯРУТА Чоловік Вараш Золота рукавиця 1984 4:36:29 1
96 Юрій Карповець Isbosef Чоловік Рівне МандРівне 1980 4:25:58 1
97 Дмитро Ткачук RedElvis Чоловік Рівне МандРівне 1988 4:25:31 1
98 Ярослав Мельничук Yaroska30 Чоловік Рівне 1989 4:25:29 1
99 Дмитро Кравчук Sprut Чоловік Рівне МандРівне 1987 4:25:18 1
100 Андрій Гриньків spineag Чоловік Вараш Raido 1984 4:23:30 1
101 Олександр Ващенко Electrochimik Чоловік Київ Наша Епоха 1985 4:22:06 1
102 Вадим Олехнович Чоловік Рівне 1979 4:21:58 1
103 Роман Сенченко Senya Чоловік Київ Наша ЭПОХа 1984 4:20:55 1
104 Руслан Буднік Чоловік Рівне 1984 4:20:26 1
105 Олексій Волошин Oleksiy Чоловік Рівне 1985 4:18:51 1
106 Дмитро Пожарський NoName Чоловік Рівне 1989 4:17:48 1
107 Олександр Околiт Чоловік Луцьк 1989 4:17:44 1
108 Віталій Гніздіцький Чоловік Боярка ВелоБоярка 1987 4:17:02 1
109 Олексій Машта RIOT Чоловік Рівне 1983 4:16:45 1
110 Михайло Шматов Чоловік Рівне 1982 4:16:03 1
111 Самойлов Олексiй Чоловік Київ Трое 1983 4:15:24 1
112 Володимир Крижанівський Proff Чоловік Кам'янець-Подільський Club GE 1979 4:14:13 1
113 Сергій Примак sprimaq Чоловік Рівне МандРівне 1980 4:14:12 1
114 Nazar Zaletskyi Phoenix Чоловік Івано-Франківськ 1989 4:14:07 1
115 Олександр Козань Dgura Чоловік Луцьк ССБ 1987 4:12:58 1
116 Андрій Сокольніков Sakol Чоловік Славута 1985 4:12:17 1
117 Юрій Кірчун krecc Чоловік Житомир 1987 4:11:45 1
118 Олександр Карпович Чоловік Вараш 1981 4:10:43 1
119 Григорій Єгошин Hryhorii Чоловік Київ 1980 4:05:25 1
120 Юрій Середа Чоловік Клевань 1982 4:04:40 1
121 Вікторія Дяченко Acanthoscurria Жінка Київ 1986 4:04:25 0
122 Володимир Ліщишин LVO Чоловік Рівне МандРівне 1986 4:04:02 1
123 Дрёмов Данил Dr'omov Чоловік Київ AEROSTAR 1987 4:03:57 1
124 Ігор Овсійчук Gansik Чоловік Рівне МандРівне 1986 4:03:41 1
125 Василь Кочегаров KO4EG@R Чоловік Нетішин 1988 4:02:22 1
126 Віталій Небожинський vitneb Чоловік Дубно ВІДКо 1985 4:00:16 1
127 Павло Дрозюк KoKs Чоловік Матюші 1984 3:59:55 1
128 Андрій Симонович Чоловік Рівне 1986 3:58:12 1
129 Ірина Попова maramada Жінка Миколаїв digicom cycling team 1983 3:53:42 0
130 Дмитро Стрихарчук Merck Чоловік Рівне 1983 3:50:55 1
131 Ольга Віюк Yugo Жінка Рівне Specialized Ukraine team 1987 3:50:47 0
132 Віталій Талах Чоловік Вараш PAEC team 1985 3:49:14 1
133 Віктор Павлуш Чоловік Рівне 1981 3:49:14 1
134 Максим Сліпченко Witcher-Max Чоловік Рівне S3 Rivne 1983 3:49:13 1
135 Олександр Черняк Чоловік Луцьк 1983 3:48:38 1
136 Сергій Кайдалов wiseelf Чоловік Кам'янець-Подільський Club GE 1987 3:48:07 1
137 Владимир Гонцов Чоловік Рівне 1981 3:45:18 1
138 Віталій Кожемякін DieDesu Чоловік Рівне Binary 1984 3:43:03 1
139 Павло Семенюк Чоловік Рівне 1986 3:38:25 1
140 Ярослав Бережняк MasterOfPuppets Чоловік Ніжин Велоклуб Ніжин 1987 3:37:43 1
141 Олександр Кудрик dArk Чоловік Вараш PAEC team 1987 3:32:45 1
142 Віктор Грушецький Metruk Чоловік Луцьк MetrDoor team 1981 3:30:20 1
143 Taras Kryshtal Father Чоловік Київ echėlon 1983 3:23:28 1
144 Leonid Kalinovskyi Vinny Чоловік Київ Vinnytsia cycling squad 1985 3:22:46 1
145 Володимир Доля Оранжеві носки Чоловік Смига 1983 3:20:35 1
146 Андрій Шапошніков rosen Чоловік Львів MTBStock Cycling Team 1984 3:15:00 1
147 Леонід Музичук leonm Чоловік Луцьк metrdoor 1982 3:08:41 1
148 Андрій Люткевич Lutkevich Чоловік Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 1989 3:08:40 1
149 Дмитро Петров Чоловік Київ echelon 1986 3:08:38 1
150 Дмитро Стецюк Din Чоловік Рівне Stetsyuk Team 1987 3:06:22 1
151 Володимир Попов NerfCo Чоловік Миколаїв digicom cycling team 1988 3:04:56 1
152 Віктор Місюра Clark Kent Чоловік Здолбунів 1988 DNF 1
153 Дмитро Омельянчук Чоловік Рівне 1986 DNF 1
154 Олександр Хома Alex Чоловік Острог - 1987 DNS 1
155 Роман Шинкарьов $pr!te Чоловік Рівне DATA 1983 DNF 1
156 Марина Бєляєва Mara Жінка Київ 1985 DNF 0
157 Антон Цвігун LoveMyDaughter Чоловік Рівне Epsilon 1986 DNF 1
158 Михайло Жовнач mzhovnach Чоловік Рівне Binary 1985 DNF 1
159 Олександр Дащук Чоловік Рівне Binary 1984 DNF 1
160 Андрій Васін Васін Андрій Чоловік Київ 1988 DNF 1
161 Юрій Оксенюк Oks Чоловік Рівне DATA 1985 DNF 1
162 Сергій Стрелець lOGIST Чоловік Рівне EPSILON 1985 DNF 1
163 Володимир Строюк Vovaska Чоловік Рівне 1984 DNF 1
164 Дмитро Макеенко Чоловік Рівне МандРівне 1987 DNF 1
165 Олег Дячук doks Чоловік Рівне Bobiki Team 1986 DNF 1
166 Дар'я Дячук Жінка Рівне 1985 DNF 0

Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Людмила Фінчук Lyudmyla Жінка Рівне 1978 7:47:23 0
2 Василь Трум Trumv Чоловік Дубно ВІД&Ко 1975 7:29:32 1
3 Олег Середович Кум Чоловік Рівне Завзяті куми 1973 7:17:25 1
4 Віктор Войтович FatTeapot Чоловік Рівне Завзяті куми 1971 7:00:13 1
5 Юлія Воронівська Жінка Рівне 1978 6:56:26 0
6 Ірина Покорська Iryna Жінка Рівне 1978 6:38:28 0
7 Олексій Кучма Олексій Чоловік Рівне 1979 6:30:59 1
8 Сергей Гуменюк kalina Чоловік Вараш РАЕС 1974 6:20:01 1
9 Георгий Лунин Лунин Чоловік Київ Наша Эпоха 1971 6:18:38 1
10 Володимир Златів Чоловік Рівне 1972 6:10:36 1
11 Костянтин Волошинський Бузька Чоловік Рівне Жуки 1975 6:07:31 1
12 Валерій Воронюк Чоловік Рівне 1971 6:06:41 1
13 Ігор Труш Чоловік Рівне 1976 5:59:03 1
14 Dmytro Sapyga Чоловік Вінниця Vinnytsia cycling squad 1973 5:51:45 1
15 Владислав Олiйник vlado Чоловік Дубно ВIДКо 1973 5:49:40 1
16 Євгеній Малиновський Malina76 Чоловік Рівне 1976 5:46:59 1
17 Сергій Липко Чоловік Брусилів Lypko Team 1976 5:45:18 1
18 Людмила Липко Жінка Брусилів Lypko Team 1975 5:45:18 0
19 Божена Дорощук Жінка Рівне 1977 5:37:04 0
20 Микола Дорощук Чоловік Рівне 1979 5:37:03 1
21 Микола Степанюк bike78 Чоловік Нетішин 1978 5:33:12 1
22 Володимир Ковальчук Чоловік Рівне 1978 5:28:44 1
23 Вадим Жук Чоловік Луцьк 1974 5:16:10 1
24 Костянти Шевцов Чоловік Нетішин 1975 5:13:49 1
25 Святослав Кисиленко KiSsA Чоловік Рівне MOTORHEAD 1972 5:02:35 1
26 Юрій Остапов Чоловік Вараш 1976 5:01:20 1
27 Андрій Татарінцев tatarin Чоловік Дубно 1978 5:00:25 1
28 Олександр Атапін artec Чоловік Рівне 1977 5:00:11 1
29 Ігор Дерманський Чоловік Рівне 1977 4:59:50 1
30 Володимир Іванічкін Воха Чоловік Вінниця #дарагая_редакція 1979 4:59:11 1
31 Юрій Старик Чоловік Київ 1977 4:54:53 1
32 Ольга Крилевська Регіна Жінка Рівне 1977 4:51:48 0
33 Андрій Волотовський KroshMan Чоловік Житомир "Мандри" 1978 4:51:38 1
34 Олег Сторожук olestr Чоловік Київ 1974 4:37:52 1
35 Николай Мордас Nik40 Чоловік Вараш УІтаЗГ ВП РАЕС 1977 4:33:23 1
36 Ірина Васильєва Kalin Жінка Боярка ВелоБоярка 1973 4:31:10 0
37 Андрей Левшунов Andrey78 Чоловік Сарни Rivelo 1978 4:29:50 1
38 Сергій Поліщук Чоловік Рівне Поліська Січ 1973 4:27:51 1
39 Валерій Верьовкін valver Чоловік Рівне 1971 4:26:26 1
40 Олег Гей Чоловік Нетішин 1976 4:20:58 1
41 Руслан Бортнік Чоловік Вінниця veloyoж 1978 4:15:50 1
42 Олег Савлюк IRONMAN Чоловік Рівне RiveloBand 1970 3:57:31 1
43 Володимир Молчанов Vovan Чоловік Рівне 1979 3:46:56 1
44 Сергій Самолюк Чоловік Рівне 1975 3:38:56 1
45 Олексій Лебедєв Чоловік Київ 1979 3:38:46 1
46 сергій матищук лап'єр Чоловік Вінниця JC TEAM 1976 3:38:33 1
47 Олександр Голубенко Sanat Чоловік Нетішин 1977 3:12:01 1
48 Микола Ліщук - Чоловік Клевань - 1971 DNF 1
49 Станіслав Шмарчук Чоловік Рівне DATA 1977 DNF 1
50 Юрій Лецкалюк Андрій Чоловік Рівне 1977 DNF 1
51 Андрій Єнісеєв e_andrew Чоловік Рівне 1971 DNS 1
52 Андрій Рязанов Andrewriazanov Чоловік Рівне DATA 1975 DNF 1
53 Василь Дякевич Чоловік Рівне 1976 DNF 1
54 Володимир Бєляєв Belya Чоловік Київ 1977 DNF 1
55 Ігор Морозов Чоловік Рівне Epsilon 1978 DNF 1
56 Володимир Горбатюк Wolgor Чоловік Рівне 1972 DNF 1

Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Ігор Свєнтозельський Чоловік Рівне 5.10 1967 7:18:12 1
2 Іван Гонуленко Чоловік Білошицька Слобода 1963 6:39:59 1
3 Сергій Остапчук Остап Чоловік Рівне 1960 6:30:31 1
4 Віктор Громнюк vituk Чоловік Клевань Roverклюб 1967 5:13:24 1
5 Віктор Жук Чоловік Луцьк 1966 4:57:25 1
6 Микола Соболєв Чоловік Луцьк 1961 4:27:41 1
7 Андрій Вавринчук Чоловік Рівне 1963 4:14:34 1
8 Гліб Хропачов Чоловік Київ 1968 4:13:41 1
9 Олександр Прит Чоловік Томашгород 1969 3:57:39 1
10 Ігор Хижняк Coyote Чоловік Київ Kyiv Cycling Team 1969 3:04:56 1
11 Павло Павлишин Pavpaj Чоловік Вараш PAEC team 1967 DNS 1

Імя / Прізвище Нік C Місто Команда Рік народження Загальний час Стать
1 Василь Серветник Чоловік Рівне 1949 7:31:45 1
2 Микола Доценко Доценко Чоловік Зоря RowerКлюб 1955 6:25:42 1
3 Vitalii Pylypenko yurikvelo Чоловік Рівне 1957 4:48:36 1
4 Володимир Брикін Чоловік Рівне 1952 4:44:19 1
5 Юрій Поздняков Чоловік Рівне 1955 DNF 1

Copyright (c) 2009 Rivelo.com.ua